New Years Eve

pondělí, 31.12.2018 | , klub: Studio 54
více informací »

28 vystupujících, více jak 24 hodin non-stop hudby a přivítání Nového roku ve velkém stylu! To je Silvestr 2017 ve Studiu 54! Mrkni na časový line-up!!!

Novinky > 28 vystupujících, více jak 24 hodin non-stop hudby a přivítání Nového roku ve velkém stylu! To je Silvestr 2017 ve Studiu 54! Mrkni na časový line-up!!!

28 vystupujících, více jak 24 hodin non-stop hudby a přivítání Nového roku ve velkém stylu - to je Silvestr 2017 ve Studiu 54!

 

Silvestrovské oslavy tu budou již za dva dny a pokud si budete chtít užít jeden z nejdelších silvestrovských mejdanů v metropoli, Studio 54 by pro vás mělo být jasnou volbou. Za mixem se kromě hosta v podobě domácí housové legendy Loutky, představí 27 rezidentů tohoto klubu, kterými budou Enrico, Tommy Rogers, Subgate, Billy Bright, Pierre Marco, Raju, Rio, Nicolas V, Roberto Chochola, Sylon, James Lurk, Marty Fish, Faith, Pietros, Michael J, Yoppa Parrot, Jumper, Smoke, Peet Sanders, Zendi, Sweder, Jumbo, Beda, Madelaine, Finidi, Phil Crow a Czechmike. Těšit se můžete na speciální back2back sety vystupujících, kteří vás provedou z toho starého roku se 17 na konci do toho Nového!

 

Slavit se bude ve velkém stylu a pokud nechcete na tomto večírku chybět, určitě doražte!! Kompletní informace naleznete na www.studio54.cz