Novinky

Enrico má před sebou nabitý víkend v rámci třech vystoupení v Pardubicích a pražském Duplexu a Studiu 54!

Enrico má před sebou další nabitý víkend. V pátek zavítá nejprve na Pardubický Majáles, kde je line-up na všech stagích opravdu nabitý, následně se přesouvá do pražského klubu Duplex na Mácháč club tour, kde vystoupí společně s Tommy Rogersem, Sylonem a Jimmym a v... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT 2019 N-club Most

V sobotu 4.5. dorazil Mácháč Fetival do mosteckého podniku N-Club. V silné sestavě s Manenem v čele rozohnil publikum a navázal na úspěšné zastávky v předešlých letech v tomto regionu. Dále zahráli TiGi, Enrico, Dom Quark, Jimmy, Waci a David Mixa. Fotil Martin Kubrycht,... zobrazit celou novinku »


Enrico má před sebou divoký týden a 4 vystoupení!

Již dnes zahraje v klubu Sokolovna v Bělé pod Bezdězem společně s Miem, SNBM a dalšími, v pátek zavítá v rámci Mácháč club tour do klubu Hvězda ve Strakonicích, kde ho bude supportovat SNBM, Melvin Coxx a M@ggic.  Sobotní zastávkou stejnojmenné tour bude brněnský klub... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT 2019 - MAX Žďár nad Sázavou

V pátek 24.4.2019 jsme zavítali na vysočinu a klub MAX Žďár nad Sázavou byl cíl naší další povedené zastávky. Hrál Brian a s ním Enrico, Pauli Gabrieli, Yuri a Seiz. Fotil Bubbo Foto zobrazit celou novinku »


Enrico se v tomto týdnu představí v Ostravě, Praze, Hradci Králové a Mostu!

Již zítra vyráží Enrico v rámci Mácháč club tour do ostravského Fabricu, kde se představí společně s duem Matamar, Namaasem, Zahim a Massxem. V pátek Enrico zavítá do královo-hradeckého klubu Denoche, kde zahraje společně s Chrisem Sadlerem, SNBM a Tokátkem, následně se... zobrazit celou novinku »


Enrico se o víkendu představí v rámci Mácháč club tour ve Žďáru nad Sázavou a v pražském Vinyl Baru!

O nadcházejícím víkendu se Enrico představí hned na dvou lokacích v rámci série warm upů Mácháč club tour!  Tou první bude Max club ve Žďáru  nad Sázavou, kde Enrico vystoupí po boku Briana, Pauli Gabrieliho, Doudyse a Yuriho. V sobotu můžete Enrica zastihnout v... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Mácháč Club Tour - City Lounge Český Krumlov

Mácháč Festival zavítal v pátek 19.5.2019 na další zastávku své klubové tour do Českého Krumlova do City Lounge a byl to povedený večer ve všech směrech. Hráli Enrico, Angry Beats, Roberto Chochola a Svan Lay. Fotil Bubbo.  zobrazit celou novinku »


Enrico o velikonočním víkendu zavítá do Českého Krumlova a Karlových Varů!

Během velikonočního víkendu zavítá Enrico v rámci Mácháč club tour do dvou českých měst. V pátek se představí v krumlovském klubu City Lounge, kde vystoupí společně s Angry Beats, Robertem Chocholou a Svan Layem. Sobotní Mácháč club tour bude hostit karlovarský klub... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT 2019 Kulturní dům - Ústí nad Labem

Mácháč Club Tour zavítala v pátek 12.4.2019 do Ústeckého kulturního domu na svou tradiční zastávku. Vyprodáno a plno bylo jako každý rok a a atmosféra klasicky za jedna s hvězdičkou. Vystoupili EKG, Enrico, Brian, SNBM, Denis Weisz, Dom Quark, Beda, Dan Haward, Jimmy, Raju,... zobrazit celou novinku »