Novinky

Enrico se představí během víkendu v pražském Stormu a na Bílém Kameni!

Dnes večer zavítejte do pražského Storm clubu, kde proběhne další zastávka Mácháč club tour. Kromě Enrica zde vystoupí Lucca, Subgate, Tibiza a TGT. Zítra se můžete na Erica těšit na Bílém Kameni, kde se představí společně s Brianem, Richiem, Melvinem Coxxem a Jimmym.... zobrazit celou novinku »


Enrico má před sebou další náročný víkend!

Nadcházející víkend bude ve znamení rozlučkového mejdanu s party boyem Italem, tudíž to bude opravdu velké. Během něj se Enrico představí zítra v pražské Roxy, v sobotu pak na Holi Open Airu na Střeleckém ostrově, kam zavítá i producent Watermat a v sobotu večer se pak... zobrazit celou novinku »


Enrico se představí v rámci Mácháč club tour dnes v Circusu Mušov a zítra v Třebíči!

Další víkend je tu. Během něj se představí Enrico v rámci Mácháč club tour dnes společně s Michaelem Bruianem Peetem Crue a Alexxem v prostorách Circusu Mušov a zítra vyráží směr Ibiza club Třebíč, kde ho bude supportovat duo Matamar, Ričí, Siggi a Hobeats.   ... zobrazit celou novinku »


Enrico vystoupí o tomto víkendu v rámci Mácháč club tour v pátek v Beach parku v Mlékojedech a v sobotu v klubu Triniti!

Enrico nepovoluje ani o tomto víkendu. V pátek zavítá v rámci Mácháč club Tour do letního klubu Beachpark Mlékojedy, kde ho bude supportovat Chris Sadler, Tokátko, Lexx a Insomniac. V sobotu pak vyrazí do  pardubického klubu Trinity, kde se můžete těšit také na SNBM, Tigiho... zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá v rámci Mácháč club tour do Boskovic a Retra Zaječí!

Enrica čeká opět nabitý víkend. Zítra vyráží v rámci Mácháč club tour do klubu Jízdárna v Boskovicích, kde se představí společně s Chris Sadlerem, Siggim, Michalem Pešinou a Reinette. V sobotu zamíří do Retra Zaječí, kde vystoupí s Bon Finixem a Leemacem.... zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá o víkendu v rámci Mácháč club tour do Vimperka a Teplic.

Nadcházející víkend se Enrico představí v rámci Mácháč club tour ve Vimperku a Teplicích. Páteční zastávkou bude Calypso Vimperk, kde zahraje společně s Angry Beats, Melvinem Coxxem a M@giccem. Sobotní zastávka tour pak proběhne v teplickém Unicome, kde se Enrico... zobrazit celou novinku »


Enrico má před sebou další nabitý víkend a tři vystoupení!

Dnes zavítá v rámci Mácháč club tour do Valašského Meziříčí a klubu No 6., kde vystoupí společně s Michaelem Burianem a Leemacem. V sobotu pak vystoupí v pražském Duplexu na eventu Helvetica, kterému budou vévodit dva švýcarští hosté, které bude Enrico supportovat... zobrazit celou novinku »


Enrico vystoupí o tomto víkendu hned na čtyřech místech!

Enrico má před sebou další nabitý víkend.  V pátek nejprve  vyrazí na Studio 54 partník, kde mu budou sekundovat Subgate, Billy Bright, Phil Crow a Cubix. Následně se přesune do Mariánských Lázní do D-clubu a bezprostředně po tomto vystoupení vyrazí do svého... zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá dnes do klubu U Kolji v Litomyšli a zítra na Lázeňskou Open air od Teplic!

Enrico vyráží dnes opět na víkendovou tour. Dnes večer se představí společně s Chrisem Sadlerem, Styxem a Yoppou Parrotem v klubu U Kolji v Litomyšli v rámci Mácháč club tour a zítra zavítá do Teplic, kde proběhne Lázeňská Unico Night Open Air. Kromě Enrica zde vystoupí... zobrazit celou novinku »