Novinky

Enrico se během víkendu představí v rámci Mácháč club tour ve Studiu 54 a v Sádek Hall!

Enrico má před sebou nabitý víkend během kterého se představí v rámci Mácháč club tour hned na dvou místech! Prvním z nich bude pražský klub Studio 54, kde vystoupí společně s Tommy Rogersem, Faithem, Carry Lukem, Landchim, Roberto Chocholou, Riem, Jamesem Lurkem a Pierre... zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá o tomto víkendu v pátek na Gravity clubbing do Mostu a v sobotu s Mácháč club tour do KD Březnice!

Předposlední březnový pátek bude mít Enrico jak jinak než nabitý. V pátek zavítá společně s djskými kolegy Chris Ninem, Beranem a Valdou do mosteckého klubu Nový Obzor, kde proběhne jedna ze zastávek Gravity clubbing k blížícímu se Gravity Festivalu. Sobota pak bude... zobrazit celou novinku »


Sobotní afterparty ve Studiu bude hned trojnásobným narozeninovým mejdanem!

Sobotní afterparty ve Studiu 54 bude stát rozhodně za to! Kromě nabitého line-upu na ní oslaví své narozeniny rezident klubu P-jay a další dvě party girl Bea a Alžběta, které jsou s tímto klubem úzce spjaty. Kromě již zmiňovaného P-jaye se můžete těšit nabitý line-up... zobrazit celou novinku »


Studio 54 zamíří zítra do klubu Nová Dolská ve Špindlerové Mlýně!

Již zítra se vypraví legendární žlutý Hummer Studia 54 s posádkou rezidentů tohoto klubu do známého llyžařského letoviska Špindlerův Mlýn, kde vypukne další zastávka putovní noci Studio 54 Night. Za mixem se vystřídají zástupci tohoto klubu s charakteristickým... zobrazit celou novinku »


Enrico vystoupí o víkendu v litoměřickém Cloudu a mladoboleslavském Foru!

Víkend je tu a Enrico se během něj představí v rámci série warm upů na blížící se Gravity festival v litoměřickém klubu Cloud, který v pátek kromě něj přivítá také Bon Finixe, Jimmyho a další. Sobota pak bude patřit eventu Studio 54 vs Techhive v mladoboleslavském... zobrazit celou novinku »


Sobota bude na jablonecké Střelnici ve znamení Studio 54 night!

Sobotní večer bude v jabloneckém klubu Střelnice patřit putovní noci pražského klubu Studio 54 se stejnojmenným názvem. Za mixem se vystřídá trojice rezidentů známého klubu Enrico, Billy Bright a Phil Crow a další!    Pokud jste z Jablonce nad Nisou a jeho... zobrazit celou novinku »


Studio 54 night zamíří v pátek do pražské Radosti FX!

Již tento pátek zamíří putovní noc známého pražského klubu Studio 54 do jednoho z nejstarších domácích klubů - Radosti FX. Headlinery večera budou zdomácnělý angličan Chris Sadler a Enrico, které doplní pětice rezidentů Studia 54 P-jay, Zendi, Wulky, Phill Crow a Billy... zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá zítra do Českých Budějovic a v sobotu do České Lípy!

Víkend je za dveřmi a Enrico vyráží  se svým bagem do světa! Páteční zastávkou bude klubovka House of Madness v českobudějovickém klubu K2, kde se představí po boku Melvina Coxe. Sobota pak bude ve znamení Studio 54 night v klubu Luxor v České Lípě, kde ho budou... zobrazit celou novinku »


Enrico vystoupí již zítra na eventu Housin Colors of Love v Duplexu!

Již zítra zavítá Enrico do pražského klubu Duplex na tamní event Housin Colors of Love, kde se bude slavit Valentýn ve velkém stylu nejen pro ty, kteří to ve středu nestihli. Kromě Enrica se můžete těšit na slovenského zástupce Martina Cehelskyho a Giacoma.  ... zobrazit celou novinku »