Billy Bright a Zendi B-Day

sobota, 12.8.2017 | DJs: Landchi, Topaz, Enrico, Billy Bright, Phil Bil, Zendi, Wulky, klub: Studio54
více informací »

Novinky

Enrico zavítá o tomto víkendu v rámci Mácháč club tour do Pardubic a České Lípy!

Pokud jste z Pardubic nebo České lípy rozhodně si nenechte ujít další pokračování série warm upů Mácháč club tour, které se uskuteční v pátek 26.5. v Music Hall Hobe, kde se představí Enrico společně s Tommy Rogersem, Flashem a dalšími a v sobotu pak v českolipském... zobrazit celou novinku »


16.narozeniny Studia 54 s více jak 30-ti dj's a 24-mi hodinami non-stop hudby již tento pátek!

V pátek oslaví pražský klub Studio 54, který je velice dobře znám nejen mezi domácími clubbery, neuvěřitelné 16. narozeniny, na kterých se během 24 hodin představí na 30 rezidentů klubu a jako dárek dostane každý příchozí mixované cd a zároveň se pro návštěvníky... zobrazit celou novinku »


Pardubický Majáles v pátek, následná oficiální Majáles afterparty a sobotní 1. narozeniny klubu Cloud.To je výčet Enricových vystoupení o tomto víkendu!

Enrica čekají během tohoto víkendu hned tři vystoupení, které odstartuje v pátek na pardubickém Majálesu, kde vystoupí na techhousové stagi. Následně ho mohou nejen návštěníci této akce zastihnout také na oficiální afterparty po této akci v Music Hall Hobe a sobota bude... zobrazit celou novinku »


Enrico vystoupí během víkendu v sobotu na Magentic afterparty ve Studiu 54 a na další zastávce Mácháč club tour v Dance klubu U Kolji!

I o tomto víkendu nebude Enrico zahálet a vystoupí hned na dvou eventech. Prvním z nich je afterparty po halovce Magnetic ve Studiu 54, kde se představí společně se svými kolegy Richiem, Roberto Chocholou, Nicolasem V, Billy Brightem a Phil Crowem a tentýž den ho zastihnete také na... zobrazit celou novinku »


9.narozeniny českolipského klubu Luxor již tuto sobotu!

Již tuto sobotu oslaví českolipským clubberům dobře známý klub Luxor své 9. narozeniny, které budou jak jinak, než ve velkém stylu! Narozeninovými hosty z řad dj's budou hned tři rezidenti pražského klubu Studio 54 Enrico, Pietros, Richie a domácí klubové barvy budou hájit... zobrazit celou novinku »


Swiss night již zítra v Retro Music Hall s Enricem, Faithem, Carry Lukem a Scodem!

Vyražte zítra do Retro Music Hall na Swiss night a vychutnejte si švýcarské duo Carry Luke a Scode, jejichž sound stojí rozhodně za to! O support se postará domácí dvojice a rezidenti Studia 54 – Enrico a Faith a o zábavu rozhodně nebude nouze!   Více info na... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Mácháč Club Tour 2017 v Ústí nad Labem

Vyprodaný kulturní dům v Ústí nad Labem ve čtvrtek už v 10 večer sliboval j edinečnou párty jízdu a to se vyplnilo do posledního puntíku. Poděkování všem za úžasnou párty která trvala do ranních hodin a to především Julio Production , Bowling Restaurant... zobrazit celou novinku »


Enrico se během velikonočního víkendu představí na dvou zastávkách Mácháč club tour v Ústí a Jablonci a na Studio 54 v Radosti FX!

Pokud vás zajímá, kam vyráží Enrico o velikonočním víkendu, můžete ho zastihnout již dnes v KD Ústí nad Labem na další zastávce Mácháč club tour, kde se na dvou pódiích představí 16 dj's v čele s Manenem, Richardem Reynoldsem nebo Bedou. Páteční večer bude ve... zobrazit celou novinku »


Mácháč Club Tour 2017 ve Studiu 54

Mácháč Club Tour 2017 zavítalo 8.4. na své druhé letošní zastávce do tradičního after clubu v Praze a to přímo do Studio 54 na párty spojenou s Afterem po Fedde Le Grand v SaSaZu. Zahráli Madelaine, Enrico, Subgate, Tibiza, Zendi, Phil Crow a Billy Bright. Koukni na pár... zobrazit celou novinku »