Novinky

Enrico se představí o tomto víkendu hned na třech eventech!

Tento pátek vyráží Enrico se svým recordbagem do plzeňského klubu Pantheon, kde se v rámci Mácháč club tour představí společně s kolegy Miem, Richiem, Millanem Weekenderem a LA. V sobotu pak vyráží nejdříve směr House in Summer do Semčic, kde ho bude supportovat Mark... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Mácháč Club Tour - Cirkus Mušov

Další úspěšná zastávka Mácháč Club Tour je za námi. Jeden z nejhezčích letních klubů v ČR, Circus Mušov je tradiční místo Mácháč Club Tour a letošní párty ve složení Michael Burian, Enrico, Peet Crue a Alexx to jen potvrdila. Ani tropické vedro, ani krátký... zobrazit celou novinku »


Enrico se představí během nadcházejícího víkendu v Hradci Králové a na Bílém Kameni

Již zítra vyráží Enrico na další víkendovou tour, v rámci které se představí v pátek na další zastávce Mácháč club tour společ ně s Richardem Reynoldsem, Mejsi a Extasym v královohradeckém klubu La Fabrique. Sobota pak bude ve znamení Studio 54 Night na Bílém... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Clubu Jízdárna v Boskovicích

Mrkni  fotoreport z clubu Jizdarna v Boskovicích ..  fotil Libor Zhoř zobrazit celou novinku »


Fotoreport z MCT Retro Music Hall

Mrkni na nové fotky z Mácháč Club Tour, tentokrát jsme navštívili Retro Music Hall v Praze zobrazit celou novinku »


Enrico zavítá tento víkend v rámci Mácháč club tour do Beach parku v Mlékojedech a Retro Music Hall

I tento víkend bude mít Enrico nabitý. V rámci série warm upů k festivalu Mácháč se představí v pátek v Beach parku Mlékojedy po boku Chris Sadlera, Sunbeama, Lexxe a Insomniaca a v sobotu zavítá do pražského Retro Music Hall, kde vystoupí společně s Bon Finixem s Pietrosem... zobrazit celou novinku »


Enrico vystoupí během víkendu v Uherském Hradišti a v Mostě!

Enrico vyráží v rámci Mácháč club tour opět na cesty a zastihnout ho můžete v pátek v clubu NO.6 v Uherském Hradišti společně s kolegy Michaelem Burianem, Leemacem a Peetem Crue. V sobotu vystoupí v mosteckém klubu Manhattan s Lady A, Sunbeamem, Valdou a Davidem Rovertem!... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Mácháč Club Tour - Lipan Aš

Koukněte na fotky z dalšího MCT-- Další zastávka Mácháč Club Tour (MCT) navštívila nejzápadnější město české republiky Aš a ukázala se v klubu Lipan. Párty se nesla v párty duchu festivalu Mácháč a vystoupili djs které znáte z festivalu i z klubů po celé... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Mácháč Club Tour - Luxor Česká Lípa

Mrkněte na fotky z MTC Luxor.. Mácháč jezdí do Luxoru v České Lípě dlouhá léta a i letos tomu nebylo jinak. Další zastávka Mácháč Club Tour (MCT) úspěšně proběhla v sobotu 27.5 a zahráli Enrico, Bon Finix, Jimmy a Mike Shiky. Koukni na fotoreport který fotil Jára... zobrazit celou novinku »