Novinky

Záznam z vystoupení dje Enrica na party New Year's Eve 2012 v Průmyslovém paláci!

Přinášíme vám video z vystoupení dje Enrica na party New Year's Eve 2012 v Průmyslovém paláci! Video naleznete zde:   http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aGWjNFfr1oY zobrazit celou novinku »


3. NAROZENINY SASAZU We Are All Made Of Stars

Nejlepší klub v Praze, holešovické SaSaZu, oslaví už třetí rok své zářivé existence! Buďte při tom a slavte s námi na party, jakou toto město ještě nezažilo!  Chystáme pro Vás bouřlivou oslavu, plnou života a zábavy, na níž vás prostřednictvím video zdravic... zobrazit celou novinku »


Enrico vystoupil ve vietnamském Saigonu v klubu Chill Sky Bar!

V rámci své minitour po Asii vystoupil Enrico v Saigonském klubu Chill Sky Bar ve Vietnamu.  Enrico si v rámci svých cest po Asii nezapomněl přibalit svůj recordbag a má naplánovaných hned několik zastávek, kde představí svůj sound. Tou první z nich bylo vystoupení v... zobrazit celou novinku »Fotoreport z New Year's Eve 2012 Prague Průmyslový Palác by Vítek

Fotoreport z New Year's Eve 2012 Prague Průmyslový Palác by Vítek zobrazit celou novinku »


Studio 54 Christmas party foto by Vítek v sekci galerie

Studio 54 Christmas party foto by Vítek v sekci galerie zobrazit celou novinku »


David Guetta afterparty Favál Brno foto by Kuba fotoreport v sekci galerie

David Guetta afterparty Favál Brno foto by Kuba fotoreport v sekci galerie zobrazit celou novinku »


Enrico & Béda na Christmas party ve společném setu na 4 decky!

Enrico a Béda se na letošní Christmas party představí v exkluzivním setu na 4 decky. Vánoce a s nimi i očekávaná pardubická Christmas party se blíží. Kromě hlavního pódia se mohou všichni návštěvníci těšit na druhou stage v režii pražského Studia 54, kde se... zobrazit celou novinku »


Legendární Christmas party 25.12.2011

Je to neuvěřitelné, ale legendární Christmas party letos proběhne už podvanácté! 25. prosince se na tradičním místě na Výstavišti ABC v Pardubicích můžete těšit na dva taneční floory, bary za skvělé ceny, ochutnávky alko i naealko nápojů a jedinečnou atmosféru,... zobrazit celou novinku »