New Years Eve

pondělí, 31.12.2018 | , klub: Studio 54
více informací »

Novinky

Fotoreport z narozeninové afterparty Enrica ve Studiu 54 by Vítek

Enrico oslavil 29.10 své narozeniny! Jak jinak než na afterparty Studia 54 a to ve velkém stylu s Loutkou a dalšími dj's!Cd jako dárek všem příchozím! zobrazit celou novinku »


Enrico zve na svůj narozeninový after v sobotu 29.10. do Studia 54!

Enrico oslaví 29.10 své narozeniny! Jak jinak než na afterparty Studia 54 a to ve velkém stylu s Loutkou a dalšími dj's!Cd jako dárek všem příchozím! Dj Enrico,bez kterého by Studio 54 nebylo Studiem tak, jak ho znáte, oslaví poslední říjnovou sobotu své narozeniny.... zobrazit celou novinku »


Studio 54 after Enrico vs Béda foto by Kviki - Wonderland after

Ten, kdo dorazil v sobotu ráno do Studia 54 opravdu nelitoval. Našlapaný set Enrica a Bédy na 4 playery a plný klub, který se otřásal v základech. Tak by se dala popsat atmosféra sobotní Wonderland afterparty. Mimo Enrica a Bédy se za mixem představil také Veekay, Pietros a Billy... zobrazit celou novinku »


Studio 54 after Enrico vs Béda foto by Vítek - Wonderland after

Ti, kteří v sobotu navštívili pražské Studio 54 si rozhodně přišli na své! Na programu totiž byla oficiální Wonderland afterparty po stejnojmenném eventu v pražském Sasazu. Na afterparty vystoupili v exkluivním setu na 4 decky Enrico & Béda a předvedli neskutečnou... zobrazit celou novinku »


DJ Enrico live from Mácháč festival 2011

Shlédněte sestřih z živého vystoupení dje Enrica na festivalu Mácháč 2011, kde Enrico vystoupil na hlavním pódiu: http://www.youtube.com/watch?v=l-DjpBpVZVY zobrazit celou novinku »


Enrico zamíří 28.10. do MC Posilovna v Mnichově Hradišti!

Rezidenti Studia 54 Enrico, Faith, Eagle a Raju vystoupí 28.10. klubu MC Posilovna. Rezidenti pražského afterklubu Studio 54 se poslední říjnový pátek 28.10. představí clubberům ve známém klubu MC Posilovna v Mnichově Hradišti a věřte, že to bude stát rozhodně za to!... zobrazit celou novinku »Video z vystoupení dje Enrica na liberecké Street party, která proběhla 1.7. na libereckém Výstavišti!

Koukněte se na záznam z liberecké Street party, na které vystoupil jako headliner dj Enrico. Mimo něj se na tomto eventu představil Eagle, Yan Dark a Faith. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZUmHXYfMLNw zobrazit celou novinku »


After trailer z Mácháče 2011 od Šimiho

After trailer z Mácháče 2011 od Šimiho najdete v sekci video ! Můžete si ho také stáhnout . zobrazit celou novinku »