Novinky

Fotoreport ze sobotní Mácháč afterparty od Vítka

Studio 54 dostalo na Mácháči na starost spojit páteční program festivalu se sobotním. Na začátku návštěvníci doslova bourali ploty, aby o nic nepřišli. Stan se zaplnil včetně přilehlých prostor v lese a tančilo se až do odpoledne. zobrazit celou novinku »


Videoupoutávka na víkendový Mácháč je tu! Koukněte na ní!

Chystáte se tento víkend na festival Mácháč? Mrkněte na originální videoupoutávku, kterou má na starosti Enrico a Chris Sadler! Michael Burian, Enrico nebo třeba Chris Sadler. Všichni tři patří mezi ty, kterým se může o hraní na Mácháči opravdu jenom zdát. V... zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Trojka vodka party na Bílém Kameni na Mácháči by Vítek v sekci galerie!

Česká Ibiza hostila pod záštitou švýcarské Trojka vodky mejdan, jaký není úplně každý den. DJs Studia 54 Enrico, Ronny, Faith, Kiffli a reportážní "porno" team (viz naše trička) se starali, aby zábava skončila až za světla. Koukněte na fotky, ale pozor, některé nejsou... zobrazit celou novinku »


Fotoreport Mácháč Warm Up @ Bílý Kámen

Rekordní návštěvnost Bílého Kamene, strhující atmosféra, zábava až do 8. hodiny ranní. Přímo ze španělské Ibizy dorazil na tu českou dj Enrico a všem ukázal proč si ho do Amnesie pozvali již třetí rok po sobě.Ruce nahoře,moře vodky a našláplé sety vystupujících -... zobrazit celou novinku »


Fotky z vystoupení dje Enrica na party La Troya v Amnesii na Ibize!

Nasajte atmosféru z vystoupení dje Enrica ve světoznámém klubu Amnesia Ibiza na party La Troya, která byla opět famózní! zobrazit celou novinku »


Enrico vyráží 25.7. do klubu Amnesia Ibiza na známý světový event La Troya!

Poslední červencovou středu 25.7. se domácí Enrico opět vypraví do předního světového klubu Amnesia Ibiza, kde vystoupí na nevšedním večírku La Troya. Již třetím rokem se tak představí tamním clubberům tohoto známého ostrova, jež je právem považován za... zobrazit celou novinku »Festival Svojšice 2012: kouzelná atmosféra uprostřed přírody!

Tento čtvrtek byl prvním letním dnem.Nadešel čas na pravou venkovní festivalovou pařbu se vším všudy, kterou nabídne taneční událost letošního léta. V čele s velikány Väthem Digweedem Voornem či Beyerem již za několik dní! Čerstvý vzduch a kouzelná atmosféra... zobrazit celou novinku »


Studio 54 vyráží 28. září do londýnského klubu 414!

Enrico, Faith a Eagle představí charakteristický Studio 54 sound britským party people v klubu 414 v Londýně! Poslední zářijový pátek vyráží trojice rezidentů klubu Studio 54 do Velké Británie aby se tak představila tamním party people na eventu Studio 54 Prague coming to... zobrazit celou novinku »