Novinky

Enrico & Béda na Christmas party ve společném setu na 4 decky!

Enrico a Béda se na letošní Christmas party představí v exkluzivním setu na 4 decky. Vánoce a s nimi i očekávaná pardubická Christmas party se blíží. Kromě hlavního pódia se mohou všichni návštěvníci těšit na druhou stage v režii pražského Studia 54, kde se... zobrazit celou novinku »


Legendární Christmas party 25.12.2011

Je to neuvěřitelné, ale legendární Christmas party letos proběhne už podvanácté! 25. prosince se na tradičním místě na Výstavišti ABC v Pardubicích můžete těšit na dva taneční floory, bary za skvělé ceny, ochutnávky alko i naealko nápojů a jedinečnou atmosféru,... zobrazit celou novinku »


Enrico a Ronny v sobotu 17.12. na Studio54 Night ve Starých Lázních Kolín!

Enrico & Ronny na rezidentní noci afterklubu Studio 54 v sobotu 17.12. ve Starých Lázních. V sobotu 17.12. zavítají do známého kolínského klubu Staré Lázně dva rezidenti pražského afterklubu Studio 54 - Enrico & Ronny, kteří všem návštěvníkům představí svěží... zobrazit celou novinku »


D.Guetta official after 300m od haly za 100,-Kč - last info + free cd!

Přinášíme vám last info a časový line-up k sobotní after po D.Guettovi v brněnském Faválu! Tento pátek proběhne na brněnském výstavišti dlouhoočekávaná halovka v čele s vyhlášeným světovým producentem Davidem Guettou, který má díky své jedinečné tvorbě na... zobrazit celou novinku »


Enrico a P-jay vystoupí v pátek na Studio 54 Night v Litomyšli+free CD!

Již tento pátek se rezidenti Studia 54 - Enrico a P-jay vydávají do Litomyšle, kde proběhne v klubu U Kolji rezidentní večer tohoto pražského afterklubu - Studio 54 Night. Jak jsme zmínili, hlavním hostem večera je Enrico, který pravidelně vystupuje na vyhlášených... zobrazit celou novinku »


DJ Enrico na Wednesday 4 Free party at Mecca 23.11.

Enrico vystoupí na Wednesday 4 Free v Mecce od 24:00! zobrazit celou novinku »


Fotoreport z Transmission after Studia 54 by Kviki

Ať si říká kdo chce co chce, Transmission after ve Studiu54 do 20 hod byla ve velkém stylu! Děkujeme všem, kteří dorazili na oficiální Transmission after do Studia 54 a tančili až do nedělního večera!   Uplynulou neděli jsme byli svědky dalšího nabitého... zobrazit celou novinku »


DJ Enrico na oficiální afterparty po Transmission

Jediná oficiální after po Transmission s Enricem, Faithem, Eaglem, Slovakem a Marty Fishem ve Studiu 54 + cd zdrama jako dárek! Již tuto sobotu se opět otevřou brány pražské O2 arény a odstartuje se tak další z dlouhoočekávaných eventů jménem Transmission. Bezprostředně... zobrazit celou novinku »