Novinky

DJ Enrico na oficiální afterparty po Transmission

Jediná oficiální after po Transmission s Enricem, Faithem, Eaglem, Slovakem a Marty Fishem ve Studiu 54 + cd zdrama jako dárek! Již tuto sobotu se opět otevřou brány pražské O2 arény a odstartuje se tak další z dlouhoočekávaných eventů jménem Transmission. Bezprostředně... zobrazit celou novinku »Fotoreport z narozeninové afterparty Enrica ve Studiu 54 by Vítek

Enrico oslavil 29.10 své narozeniny! Jak jinak než na afterparty Studia 54 a to ve velkém stylu s Loutkou a dalšími dj's!Cd jako dárek všem příchozím! zobrazit celou novinku »


Enrico zve na svůj narozeninový after v sobotu 29.10. do Studia 54!

Enrico oslaví 29.10 své narozeniny! Jak jinak než na afterparty Studia 54 a to ve velkém stylu s Loutkou a dalšími dj's!Cd jako dárek všem příchozím! Dj Enrico,bez kterého by Studio 54 nebylo Studiem tak, jak ho znáte, oslaví poslední říjnovou sobotu své narozeniny.... zobrazit celou novinku »


Studio 54 after Enrico vs Béda foto by Kviki - Wonderland after

Ten, kdo dorazil v sobotu ráno do Studia 54 opravdu nelitoval. Našlapaný set Enrica a Bédy na 4 playery a plný klub, který se otřásal v základech. Tak by se dala popsat atmosféra sobotní Wonderland afterparty. Mimo Enrica a Bédy se za mixem představil také Veekay, Pietros a Billy... zobrazit celou novinku »


Studio 54 after Enrico vs Béda foto by Vítek - Wonderland after

Ti, kteří v sobotu navštívili pražské Studio 54 si rozhodně přišli na své! Na programu totiž byla oficiální Wonderland afterparty po stejnojmenném eventu v pražském Sasazu. Na afterparty vystoupili v exkluivním setu na 4 decky Enrico & Béda a předvedli neskutečnou... zobrazit celou novinku »


DJ Enrico live from Mácháč festival 2011

Shlédněte sestřih z živého vystoupení dje Enrica na festivalu Mácháč 2011, kde Enrico vystoupil na hlavním pódiu: http://www.youtube.com/watch?v=l-DjpBpVZVY zobrazit celou novinku »


Enrico zamíří 28.10. do MC Posilovna v Mnichově Hradišti!

Rezidenti Studia 54 Enrico, Faith, Eagle a Raju vystoupí 28.10. klubu MC Posilovna. Rezidenti pražského afterklubu Studio 54 se poslední říjnový pátek 28.10. představí clubberům ve známém klubu MC Posilovna v Mnichově Hradišti a věřte, že to bude stát rozhodně za to!... zobrazit celou novinku »